Катерина Гошко Посилання:
https://www.instagram.com/katyhosh

Я-Катя, мені 26 років, родом із Львівщини. Зараз у декретній відпустці, але загалом я-дизайнер одягу, окрім цього-викладач аеробіки та хореографії для малюків.
У мене до курсу було 8 прийомів їжі, я дратувала усіх своїми будильниками на кожен прийом їжі і питтям води за 20 хв до прийому.
З м'ясного їла тільки кур філе і інколи свинину. Знежирений кефір і сир.З круп: гречка і вівсянка. Овочі і фрукти.Часами риба, дуже дуже рідко.
Раціон дуже скупий і незбалансований. Все було сухим і несмачним. Я нічого не солила, не додавала зовсім масла і не цукрувала. Я вважала, що так потрібно: терпіти, їсти несолене, знежирене. Бєка))
Набирала за добу до 1000ккал-не більше. Порції були дуже маленькі.
З часом я почала зриватись. Після чого бігла у туалет рвати, щоб не поправитись. Все ставало гірше, тому що зриви почастішали.
Я була в'ялою, просиналась пізно і не висипалась, хотіла постійно щось жувати і перебивала голод за рахунок пиття води чи кави з молоком.
Так, я зрозуміла, що потрібен дефіцит, аби похудати, розробила раціон на тиждень, але щось було не так, тому що я дійшла до ваги своєї мрії, та почало погіршуватись здоров'я, самопочуття, загальний стан, шкіра стала сухою, нігті дуже тонкі, волосся почало випадати комками...
Я дуже вагалась на рахунок того, чи потрібен мені цей курс, адже на той час я думала, що знаю досить багато, я розуміла, що мені потрібно урізноманітнити меню, але... Це б знову почалось рахування калорій, від чого моя голова вже і до того боліла.
Але, як виявилось, я знала якусь маленьку, мізерну частину про здоровий спосіб життя. Можна сказати, що я взагалі нічого не знала.
Моє меню змінилось дуже дуже сильно. Я харчуюсь тричі на день, і мені вистачає. Я в шоці від порцій, і до сих пір не можу привикнути, що я оце все маю з'їсти за один прийом. У мене тепер більше часу на себе.
Я настільки кайфую- від своїх тарілочок, що не можу передати. Всі заздрять, коли бачать, яку я смакоту їм, і не можуть повірити, що після цього я не гладшаю.
Я не те, що отримала якісь результати. Я отримала колосальний досвід, знання і привички. Щоб мати результат, той що хочу я, не вистачить і місяця чи двох, це вже діло правильних привичок, проактивності і ставлення до себе. Чого під час курсу я і навчилась і вчитимусь далі, тому що закладений настільки міцний фундамент знань, що я просто сама себе зраджу, якщо не доб'юсь своєї мети. Я маю ціль і впевнено крокую до неї. Мій результат- переоцінка цінностей. А це ще більше ніж я хотіла!
Я себе почуваю круто, і бачу, що зміни є, як зовнішні так і внутрішні. Я ніби-то до сих пір йшла із закритими очима, тепер я усе ясно бачу.
Ще до курсу я приймала участь у "Анти марафоні". Вже там я майже переконалась у тому, що варто спробувати піти на "Сам собі дієтолог", адже Оля настільки все просто, легко і доступно розповідала, що лише за 5 днів цього "Антимарафону" я вже почала змінюватись, впроваджувати нові привички і все складувалось у голові як пазл. А "магія ранку"- тут просто без слів????????????????????
На старті я переживала, що буде те, що я вже знаю, що це не окупиться. Що я не рушу з тієї точки, на якій стою...Що зміни будуть, але незначні.
Я раджу іти на "сам собі дієтолог" без вагань, тут ви зміните себе на всі 200%. Ця програма не просто про збалансоване харчування, вона змінить увесь стиль життя кардинально. І загартує на майбутнє, тобто, і після участі у курсі ти безсумнівно можеш продовжувати те, що почав тут.
Надежда, Киев. Мне 20 и я студентка, https://www.instagram.com/spes_tua/
Мои проблемы с питанием начались довольно давно. В школе я была полным ребёнком. Но когда для детей это ещё не сильно важно, то когда я стала подростком, пришлось не очень сладко. Решила изменить себя. Единственное что я знала – это диета. Так лет в 15 я прошла через все круги ада, переживая голодовки, срывы, истощение организма. Сейчас жалею, что никто тогда не мог объяснить мне к чему это всё приведёт.

А привело это к тому, что в свои 20 лет я продолжала повторять ошибки 15-летней девочки. Правда к этому всему прибавился спорт, но я никогда не добивалась результата. Когда твои знания о питании – это информационный винегрет из инстаграмных постов, то особо ничего и ожидать не стоит. У меня, к тому же, закрепиась ужасная привычка переедать и я срывалась на сладости, резкие наборы веса чередовались с периодами, когда я строго контролировала то, что ем и проклинала всё на свете.

Пост о курсе «Сам себе диетолог» вот просто появился в нужном месте, в нужное время. Вот правда. Я никогда не верила, что приобрету что-то подобное. Ну сложно мне было представить что я смогу узнать такого, «о чём не прочитаю у блогеров и в гугле». Решение далось мне легче после мини курса. Я просто послушала «философию» Оли и мне было необычно, что она не говорила «завтракай так, каллорий столько, приседай 10000 раз». Её основной мыслью было «твой организм – умная штука, величайший продукт эволюции, прошу любить, ценить и уважать». Мне, правда, было страшно, что я не смогу, что я опять сорвусь и закину это всё, что деньги на ветер.

Признаюсь честно, срывалась я не раз, но видео смотреть продолжала. Сложно в один миг взять и сломать взгляды человека, который жил с этим годами. Тут сыграла моя упрямость. Я смотрела, понемногу начинала применять всё что говорила Оля. С каждым видео вот что-то менялось. Всю жизнь, правильное питание и похудение было для меня сложным механизмом, я училась методом проб и ошибок. Оля и её курс стал инструкцией. Такой себе инструкцией к жизни без срывов и перееданий. Инструкцией к жизни, какой она должна быть. Оля дала те необходимые знания, которые сделали процесс проще, приятней и понятней.

Сейчас я горжусь собой. Моё питание стало простым, интуитивным. Я могу сама создать себе разнообразный рацион из простейших и доступных продуктов. Я не хожу сутками с мыслью о каких-то пряниках. Раньше я не знала как жить без суперсложных блюд, как люди смотрят на сладости и не едят их?! Очень просто, они их не хотят. Недавно попробовала свой любимый торт. Ну что вам сказать. Оказалось приторно и жирновато. Реально, сидела за столом с мыслью : «вот бы салата из капусты».

Девочки, если моя история закончилась хэпи эндом, а точнее началась заново, то мне кажется что у всех получится. Работайте над любовью к себе, над своей самооценкой и верте в себя! Шаг за шагом. Это просто. Тем более вместе с Олей!Made on
Tilda